İmza Gayrimenkul Ofisi

HAKKIMIZDA

İmza Gayrimenkul Ofisi, siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve dürüstlük anlayışıyla 2011 yılından itibaren hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve çözüm odaklı çalışma prensibi ile hizmetine devam etmektedir. Müşterilerine değeri en yüksek gayrimenkulleri uygun şartlarla temin etmeyi, sektörün tecrübeli isimlerini ve her geçen gün genişleyen seçkin portföyü sizler için bir araya getirmeyi kendisine amaç edinmiştir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkatle dinleyip kendilerine en uygun alternatifi sunmak için çalışıyoruz. Sizleri gayrimenkulde güvenin adresi İmza Gayrimenkul Ofisimize bekliyoruz. Başlıca çalışma alanlarımız, konut, işyeri ve arsa alım,satım,kiralama aracılık ve ekspertiz hizmetleri ile kat karşılığı inşaat işleridir.

Çalışma bölgelerimiz Ankara ili Yenimahalle ilçesi PAMUKLAR, Ergenekon ve Yunus Emre mahalleleri olup bunun yanı sıra Güventepe, Burç, Barıştepe, Kaletepe, Avcılar ve Kayalar bölgelerinde de faaliyet göstermekteyiz.